VÁČKY POD OČIMA? HEMEROIDY? ZNEČIŠTĚNÍ ORGANISMU? PŘÍČINOU MOHOU BÝT PARAZITÉ

Napsal Okult.bloger.cz (») 12. 12. 2018 v kategorii O lidech pro lidi.., přečteno: 1080×
1.jpg

VÁČKY POD OČIMA? HEMEROIDY? ZNEČIŠTĚNÍ ORGANISMU? PŘÍČINOU MOHOU BÝT PARAZITÉ

Státní laboratoř pro výzkum parazitických onemocnění varuje před častou příčinou halizózy (nepříjemný zápach z úst): nákazou parazity. Nedávno provedené vědecké výzkumy dokazují, že vedlejší produkty metabolismu parazitů mají toxické účinky a vytvářejí ideální podmínky pro rozmnožování hnilobných bakterií v žaludku. Z tohoto důvodu mají osoby nakažené parazity potíže s nepříjemným zápachem z úst.               

Diskutujeme o tomto zdravotním problému s odborníkem Janem Holubem, vedoucím laboratoře pro parazitární choroby.

- Jan, velmi děkuji za to, že jsme s námi. Začněme s nejdůležitější otázkou. Je pravda, že většina lidí je infikována parazity?

Ano, je to pravda. Patříme do skupiny zemí s nejvyšší mírou parazitických infekcí. Existuje mnoho důvodů. Chudé ekologické podmínky, nedostatek zásahu orgánů nebo lhostejnost lidí.

- Jan, můžeš důvěřovat výsledkům výzkumu o spojení mezi alergiemi a parazitickými infekcemi?

Není to tak dávno, kdy lékaři věřili, že alergie je výsledkem nedostatečné adaptace organismu na životní prostředí. Nedávný výzkum však dokazuje, že jde o problémy s žaludkem a játry (které jsou vždy spojeny s parazitickými onemocněními) a jejich důsledky, které mohou způsobit alergie, slzení, chlad nebo vyrážky. Výzkumníci zdůrazňují, že tyto "normálně příznaky" by v žádném případě neměly být ignorovány. Parazitická infekce může způsobit téměř jakékoliv vážné onemocnění.

Osobně věřím výsledkem těchto studií. Byly provedeny v naší laboratoři. Zdá se překvapivé, že "běžné" alergie se stávají vážnými chorobami. Nicméně asi 92% úmrtí je způsobeno parazitickými infekcemi. A tato úmrtí nejsou způsobeny předtím trpícími chorobami.

- Když mluvíme o parazitech, obvykle se zamýšlíme nad běžnými červy. Mohou skutečně způsobit alergie ... a dokonce i smrt?

Pokud si chcete myslet, že paraziti jsou jen červi, jste na omylu. V našich vnitřních orgánech žije velké množství různých druhů parazitů a jejich přítomnost má různé důsledky. Kromě toho jsou takové červi - přesněji hlístice - velmi nebezpečné. Doslova ničí naše střeva, což je pomalu rozkládá a nakonec člověk zemře. Takové červi jsou dost těžké najít a odstranit.

Kromě nich existují tisíce různých parazitů, které mohou žít v naší játrech, mozku, plicích, žaludku nebo krve. Téměř všechny jsou smrtelné. Některé z nich se okamžitě stanou agresory a začnou ničit lidské tělo. Ostatní paraziti žijí bez povšimnutí, až jejich počet je tak velký, že tělo to není schopné zvládnout - pak osoba zemře.

Zároveň mohu s jistotou říci, že všichni jsou infikováni parazity. Největším problémem je, že některé z nich jsou velmi těžké najít, a to až tehdy, když se projeví účinky infekce, které se odborníci snaží odstranit. Dokonce i během pitvy musí být přítomnost parazitů potvrzena příslušnými testy.

Opakuji to, co jsem už řekl: Tisíce parazitů mohou živit našimi játry, mozky, plícemi, žaludkem nebo krví. Převážná většina je opravdu smrtelná. A obvykle to všechno začíná alergiemi.

- Můžete uvést konkrétní příklady parazitických infekcí?

Pár? Mohl bych vám říci tisíce případů. Zaměřuji se však na ty, které nejlépe poukazují na nebezpečí parazitických infekcí.

Zaprvé, některé tasemnice mohou způsobit rakovinu a z formálního hlediska jsou to samotné červy, které nejsou jejich nosiči. Nemocné buňky parazitů se šíří po celém těle a infikují osobu. Stává se to v době, kdy larvy cestují ze střeva do lymfatických uzlin. V důsledku toho se přeměnily na rakovinné nádory, které rychle otravují tělo a za několik měsíců vedou k smrti. Jeden takový případ se vyskytl minulý týden na klinice naší laboratoře.

Na snímku: buňky maligního nádoru získané jako výsledek parazitární infekce

Dalším příkladem je infekce lidského mozku, která vede k poškození, psychóze, náhlému vyčerpání nebo ztrátě vědomí, nadměrné podrážděnosti a výkyvům nálady. V pokročilejších stádiích, kdy je mozek už naplněn parazitem se objevují vážnější nemoci, které téměř vždy vedou k smrti.

Máme fotografický archiv pitva, kde se našly paraziti v různých orgánech. Zde jsou některé fotky - ale dovolte mi, abych vás varoval - jsou skutečně děsivé.

Parazité v lidském žlučníku:

Parazité způsobující rakovinu v lidském mozku:

Parazité způsobující infarkt myokardu v lidském srdci:

Třetím příkladem je zamoření lidského srdce. Podle předchozích studií to bylo velmi vzácné onemocnění. Nedávné objevy však naznačují, že zářiči je nakaženo 23% populace. Je to téměř každá čtvrtá osoba. V počáteční fázi nemají žádný vliv na tělo, jsou téměř neviditelné. Nicméně v průběhu času se jejich vliv na srdce stává stále viditelnějším. Jsou příčinou většiny srdečních onemocnění. Jsou zodpovědní za téměř 100% úmrtí způsobených infarktem.

- Existují další stejně nebezpečné důsledky parazitického zamoření?

Určitě. U mužů způsobují paraziti zánět prostaty, impotenci, adenom, cystitidy a ledvinové kameny.                                 U žen může být bolest a zánět vaječníků, fibroidů - zejména dělohy, mastopatie a zánětu nadledvinek, močového měchýře a ledvin. Samozřejmě, to je také doprovázeno předčasným stárnutím pokožky a následně i vráskami, popraskané oči, bradavice a papilomy, které se šíří po celém těle.

- Jak se můžeme chránit proti parazitům? Můžeme být testování na přítomnost v těle, nebo užívat jakékoliv dietní doplňky?

Bohužel, v současnosti neexistuje žádná metoda, která by mohla pomoci určit, zda máme či nemáme parazity v těle. Jedním z důvodů je, že existuje tolik druhů parazitů (více než 2 000 známých druhů). Další věcí je, že je velmi obtížné je zjistit. Úplné vyšetření, které dokáže potvrdit přítomnost parazitů v těle, může být provedeno jen na několika místech v Česku a je velmi nákladné.

Následují příznaky parazitických infekcí:

 

 • Nepříjemný dech;

 • Hemoroidy;

 • Alergie (vyrážky slzení očí a rýma);

 • Vyrážky a zarudnutí pokožky;

 • Častá nachlazení, bolesti krku, ucpaný nos;

 • Chronická únava (velmi rychlá únava bez ohledu na prováděnou činnost);

 • Časté bolesti hlavy;

 • Zácpy nebo průjmy;

 • Dermatofytóza;

 • Bolesti svalů a kloubů;

 • Nervozita, nespavost a nechutenství;

 • Tmavé kruhy a váčky pod očima.

 

Pokud zaznamenáte alespoň jeden z těchto příznaků, existuje 99% pravděpodobnost, že vaše tělo je infikována parazity. Měli byste je odstranit co nejdříve!

Pokud jde o doplňky, dnes je jen jedno řešení, které umožňuje zbavit se parazitů z těla.

Řešením je antiparazitární doplněk nazýván Parasinea, vyvinutý mými kolegy z Laboratoře parazitologie v úzké spolupráci s mezinárodním týmem vědců, který studoval asi pětadvacet různých parazitních doplňků. V důsledku studie se zjistilo, že jen Parasinea účinně funguje a eliminuje parazity z těla.

Parasinea obsahuje jedinečné spojení řepíku lékařského, cistu, semen jitrocele blešníkového a semen jitrocele vejčitého. V době jeho vývoje a testování se doplněk ukázal jako úžasně účinný. V současnosti je jediným prostředkem k zajištění uspokojivého výsledku. Pokud jde o cenu, doplněk by se mohl vyrábět pouze na vývoz. Lidé z každého koutu světa jsou ochotni zaplatit téměř jakékoliv peníze za Parasinea.

Mnozí lidé, kteří zkusili Parasinea, mají na to velmi pozitivní názor.

- Proč je Parasinea takový zvláštní? Co dělá tento doplněk tak odlišný od jiných antiparazitik?

Jak jsem už řekl, dnes je to jediný účinný antiparazitární prostředek, který napomáhá úplnému odstranění parazitů. To je hlavní důvod, proč mezinárodní farmaceutické řetězce a farmaceutické společnosti jsou tak zoufalé aby je získali. Na rozdíl od jiných parazitních doplňků působí přímo na širokou škálu parazitů, které jsou nebezpečné pro lidi. Vzhledem k tomu, že paraziti jsou těžko diagnostikovány, tento prostředek pomáhá účinně očistit celé tělo. Už jsem zmínil, že zjištění, jaké parazity infikují tělo, je téměř nemožné. Parasinea zničí všech parazitů, které žijí v jakémkoliv vnitřním orgánu - od mozku, přes srdce až po střevo. Žádný jiný lék dostupný na trhu není schopen to tak udělat.

Dalším důležitým aspektem je, že není chemickým činidlem, ale zcela přirozeným doplňkem, který eliminuje riziko alergických reakcí, problémů s bakteriální flórou ve střevech a jiných problémů, které mohou vzniknout při použití tradičních tablet a nucení těla trávit mnoho syntetických látek.

Níže jsou uvedeny oficiální laboratorní výsledky pro Parasinea v Ústavu parazitických nemocí.

1. Účinnost Revitoxínu se vypočítala pomocí standardních technik (poměr vytvrzených pacientů k celkovému počtu 100 pacientů léčených tímto doplňkem):

 • Eliminace parazitů a jejich vajíček: 100%.

 • Normalizace fungování a zlepšení stavu slinivky břišní: 80%

 • Odstranění alergické dermatitidy: 90%.

 • Odstranění gastritidy, žaludečních vředů a průjmů: 90%.

 • Odstranění anémie: 100%.

 • Odstranění nepříjemného zápachu z úst: 100%.

                                            2. Negativní vedlejší účinky včetně alergických reakcí nebyly hlášeny.                                        

3. Revitoxín byl uznán jako vedoucí doplněk stravy v boji proti parazitům v lidském těle.

- Myslím, že naši čtenáři by chtěli vědět, kde mohou koupit Parasinea. Odhalíte tajemství?

Není to žádné tajemství. Je možné ho objednat na oficiální webové stránce výrobce. Bohužel, lékárny ukládají velmi vysoký zisk na prodej příplatku za mnohem vyšší cenu. Vědci měli zcela opačný názor, když vytvořili tento produkt. Jako odborník chci, aby si každý, kdo je infikován, mohl produkt koupit.                                

Doufám, že brzy budeme moci komunikovat s firmami a lékárnami v zemi, pokud jde o prodej léku Parasinea. Zatím ho lze koupit jen online. Vše se dodává jednoduchým a pohodlným způsobem - příplatek se doručuje poštou nebo kurýrem a platby se uskutečňují po doručení. Takže takto získáváte tento produkt.

- Jan, předtím, než skončíme rozhovor, je cokoliv co byste chtěli říct našim čtenářům?

Chtěl bych říci: Pečujte o své zdraví! Možná si to neuvědomujete, ale pravděpodobnost, že máte v těle žijících parazitů, je 97-98%. Mohou být kdekoliv - v krvi, srdci, plicích, střevech, mozku. Oživují vás zevnitř, otravují vaše tělo a způsobují problémy, které zkrátí váš život o 15-25 let. Nemluvě o takzvané "náhlé smrti", která se vyskytuje v důsledku parazitní infekce v těle.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a sedm