Program zdravé Česko

Napsal Okult.bloger.cz (») 18. 2. v kategorii Novinky, přečteno: 257×
program-zdrave-Cesko.jpg

Program zdravé Česko

Hledáme 2 500 lidí,kteří se účastní našeho programu!

Každý měsíc pomůžeme tisícům lidí,připojte se k Nám.

Dostanete svého průvodce,který vás povede.

Každý měsíc budeme hledat další a další zájemce proto,aby program zdravé česko se vrylo do paměti.Pokud se cítíte špatně ve svém těle,pokud máte problémy se zažíváním,pokud máte problémy se spánkem,pokud máte problémy se svou váhou,pokud chodíte na směnné provozy a špatně se stravujete,pokud je pro Vás složité se orientovat v potravinách,pokud je pro Vás těžké snídat,pokud jste unaveni.

Tak tedy WHO je (Světová zdravotnická organizace) je nezávislá mezinárodní organizace působící v rámci Spojených národů (OSN). Koordinuje a řídí mezinárodní zdravotnickou činnost, dále se soustředí na organizaci celosvětových programů pro kontrolu, prevenci a odstranění nemocí a epidemií a celkové zlepšení kvality života populace.Tedy globální statistiky hovoří jasně co je za problém na celém světě. Také DIABETES:Počet lidí s diabetem se od roku 1980 téměř zčtyřnásobil. Prevalence celosvětově roste, zejména v zemích s nízkými a středními příjmy. Příčiny jsou složité, ale nárůst je částečně způsoben nárůstem počtu lidí s nadváhou, včetně nárůstu obezity, a rozšířeným nedostatkem fyzické aktivity.

V roce 2019 byl diabetes devátou nejčastější příčinou úmrtí s odhadem 1,5 milionu úmrtí přímo způsobených cukrovkou.Existují 2 hlavní formy cukrovky!

Jak je uvedeno v Globálním akčním plánu WHO pro prevenci a kontrolu nepřenosných nemocí na období 2013–2020 , je přimět lidi, aby se více hýbali . Plán počítá s 10% snížením fyzické nečinnosti do roku 2025, což přispívá k dosažení cílů udržitelného rozvoje (SDGs).

 

Náš program Vám pomůže na základě jednoho měsíce,že vaše zdraví máte vy ve svých rukou!Pojďte být závislí na zdravém vzduchu o trochu delší procházkou.Pojdťe si nachystat během 10 minut snídani nebo svačinu,rychle a úplně jednoduše.Pojďte se přidat mezi ostatní a táhnout za jeden provaz a být zdravější.Víme,že 80% toho co sníme se = našemu zdraví.

 

Během programu Zdravé Česko se naučíte:

 

  1. Jednoduše nové návyky stravováni
  2. Cítit se lépe a mít více energie
  3. Nebýt na to sám/sama
  4. Jednoduché tipy v receptech
  5. Udělat maximum pro naše zdraví
  6. Někteří se mohou zapojit i se cviky
  7. Netrápit tělo dietami !
  8. Díky vyšetření zjistíte jak na tom jste zdravotně
  9. Mít radost,kterou sdílíme z nového života,který ve Vás probudíme
  10. Lepší zdraví,pokožku,zažívání,zredukovat a jiné

Nyní mnoho krajů propaguje česko z pohybem,ale co ti,kteří nemůžou žádný pohyb ať už po operaci nebo z různých důvodů.Nejdříve nastavíme stravování a pak ostatní procesy.

Pro VÁŠ zájem vyplňte formulář a zapojte se s námi do našeho programu:

  https://superherba.cz/dotaznik/

 

 Také jsme vydali 1 knihu s názvem Receprty čtyřech ročních období,kvůli tomu že je složité vařit furt dokola to samé.Jednoduché recepty a tiny na snídaně až po večeře se ukrývají právě v této knize na : 

Elektronické knihy,které šetří naše stromy

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a sedm